Uždaroji akcinė bendrovė Vilkmergės klinika įregistruota 2006 m. gegužės 4 dieną. Klinikoje teikiamos pirminės ir specializuotos ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos Ukmergės miesto ir rajono gyventojams. Įstaigoje dirba patyrę šeimos gydytojai, kvalifikuoti odontologai, gydytojai konsultantai,  slaugytojai, ir kiti darbuotojai, veikia psichikos sveikatos centras.

Mūsų tikslas teikti kokybiškas medicinines paslaugas, atitinkančias SAM reikalavimus, padėsiančias greitai ir efektyviai išspręsti pacientų sveikatos problemas bei išvengti sutrikimų ar ligų ateityje.

Mes siekiame, kad kiekvienas žmogus, apsilankęs UAB Vilkmergės klinika, būtų išgirstas ir suprastas, išsiaiškintų ir išspręstų sveikatos problemas, sąmoningai rūpintųsi savo sveikata ir ligų profilaktika. Mūsų medikų komanda visada pasiruošusi  Jums padėti, patarti, suteikti kvalifikuotą medicinos pagalbą.

Įstaigai išduotos licencijos:

Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos 2007-04-03 išduota  licencija Nr. 3086.

Lietuvos Respublikos Odontologų rūmų 2007-05-17 išduota licencija Nr. 1130.

Radiacinės saugos centro 2006-11-09 išduota licencija Nr.1347 veiklai su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais.

UAB „Vilkmergės klinika“ yra sudariusi sutartį su Vilniaus TLK. Pacientams, prisirašiusiems UAB „Vilkmergės klinika“ asmens sveikatos priežiūros paslaugos kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis.